Mis või kes on SMARTFUL Growth OÜ


SMARTFUL Growth OÜ on Tallinnas Kitseküla lähedal asuv väikeettevõte, mis asutati aastal 2020, noore naisettevõtja ja HR valdkonna spetsialist, Helen Pärli poolt.

Ettevõtte puhul on tegemist talendi partneriga, kes aitab kliente hädast välja nii värbamises, koolitustes, coachingus kui ka personalijuhtimises.

Smartfulis töötab tänase seisuga kuus vahvat inimest ja üks koer, kellele lisanduvad ettevõtte partnerid koolitamises ja coachingus. Tiimisiseselt ollakse üksteisega sõbralikud ning kokkuhoidvad.

Kas teadsid, et Smartfulis töötatakse ainult neli päeva nädalas?

See on täiesti tõsi, ning ilmselt tasub veel mainida, et enamus tiimi teeb tööd kodukontorist. Milline innovaatilisus!

Kliendid peavad Smartfuli suurimaks eeliseks professionaalsust ning inimlikku lähenemist koostöö igal sammul. Pakutavates teenustes üritatakse kliendi suhtes olla võimalikult paindlikud ning vastutulelikud.

Samast põhimõttest lähtutakse ka koolituses, kus ollakse praktilised ning kliendi igapäeva tööga seotud vajadustest lähtuvad. Ettevõte Usub, et koostöös peitub võlu ning seetõttu pakutakse klientidele terviklahendusi, seeläbi koos kasvades.

Allpool oleme ära toonud listi koolitustest ja teenustest, mida ettevõte pakub. Uudista ja tee tutvust, sest kunagi ei või teada, millal abi võib vaja minna!


KOOLITUSTE TEEMAD:PAKUTAVAD TEENUSED:


Ettevõttega on võimalik lähemalt tutvuda ka kodulehel www.smartful.ee.

Sinu talendi partner – kõik vajalik ühelt usaldusväärselt partnerilt!