Ateena Koolituskeskus OÜ

Ateena Koolituskeskus OÜ
Raekoja plats 9, Tartu
+372 51 969 040
info@ateenakoolituskeskus.eu

http://www.ateenakoolituskeskus.eu/
Facebook

Ateena on koolituskeskus, mis toob kokku disaini, juhtimise, sotsiaali ja indiviidi. Meie eesmärgiks on luua moodne õppekeskkond ja ühendada see loominguliste õppe lahendustega Emajõe ääres Tartu südames. Me pakume nii lühikoolitusi, kui ka pikaajalisi intensiivseid koolitusi, mille keskmes on õppija.

 

Kui sinu eesmärgiks on toime tulla tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas, siis meie koolituskeskus on just sinu jaoks loodud. Pakume koolitusi erinevates õppesuundades, mis arendavad just klienditeeninduse, arvutiõppe ja juhtimis sektoris olevaid inimesi. 


Meie koolitused

Ateena Koolituskeskuses leiad sa endale sobiva koolituse tutvudes meie koolituskalenderiga ja liitudes meie infokirjaga, et olla kursis meie kõikide võimaluste ja uudistega. 

Meie kõik koolitajad on oma ala parimad ning suure kogemustepagasiga. Nad on valmis aitama sind meelsasti. 

 

Meie Top koolitused: 

 


 

Ruumide rent Tartu kesklinnas

Ateena Koolituskeskuse ruume rendime välja tunni ja päeva kaupa. Valikus on 4 erineva suurusega ruumi. Ruumides on olemas juhtmevabad LCD ekraanid, mida saab kergesti ühendada teie mobiiliga või arvutiga. 

 

Atlas koolitusruum

 Ruum asub imeilusa vaatega raekoja platsi poole ning mahutab koos toolide ja kirjutuslaudadega 15 inimest, ilma laudadeta maksimaalselt 25.

 

Öökull koolitusruum 

 Hubane öökull koolitusruum mahutab endasse 12 inimest, kus on olemas mugavad toolid ja kirjutuslauad. 

 

Artemis koolitusruum

 Artemis koolitusruum on meie väike hubane ruum, kuhu mahub 9 inimest istuma laudade taha. Soovi korral on võimalik lisada õppijatele arvutid. 

 

Gaia-Virtuaalne koolitusruum

 Kui olete huvitatud veebitundide korraldamisest või soovite läbi viia veebiseminari, siis on Ateena Koolituskeskusel ruum just Teile.

Koostöös Fööniks Konsultatsioonidega ja Euroopa Arengu Projektidega on valminud veebiseminari ruum Gaia, mis sobib nii koolitajale, nõustajale ja koosoleku läbiviijale. 

 

Koolitusi ei leitud

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte