Giraafi Technologies OÜ

Giraafi Technologies OÜ

+372 582 581 50
liis@eestipaigad.ee

https://www.eestipaigad.ee/koolitus-puhkemajadele
Facebook


Kaasaegne sihtkoha turundus


“Kaasaegne sihtkoha turundus” annab eelkõige puhkemajadele suurepärase ülevaate kaasaegsetest turundamisvõimalustest ja seda võimalikult kuluefektiivselt. Ka puhkemajade turundus on tugevalt liikunud sotsiaalmeediasse, mis omakorda on pidevas arengus ja meie koolitus annab Sulle teadmised ja inspiratsiooni, mis võimaldavad uutest arengutest maksimumi võtta võimalikult kulu- ja aja efektiivselt.Sihtgrupp


“Kaasaegne sihtkohta turundus” on kasulik koolitus puhkemajade omanikele ja kõigile, kes turundavad sihtkohti ja teenuseid, sh asulad, turismiettevõtted, elamusteenused jt.


Eesmärk


Koolituse eesmärk on omandada uusi teadmisi kaasaegsetest turundusvõimalustest, mis aitavad sihtkohtadel jõuda õigete potsensiaalsete külastajateni võimalikult kulu- ja aja efektiivselt. Koolitus annab ka hea ülevaate hetke trendidest ja abistavatest tööriistadest.


Koolituse tulemusena omandab osaleja


Ülevaate uutest ja kaasaegsetest turundusvõimalustest;

Oskused turundada sotsiaalmeedias võimalikult kuluefektiivselt;

Teadmised erinevatest koostöövõimalustest;

Oskused kujundada uued konkurentsivõimelised teenused ja hinnad;

Teadmised uutest tööriistadest, mis aitavad säästa aega ja raha;


Koolitaja:

Liis Jago on ettevõtja, kelle kogemuste pagasis on väljakutsed nii müügi- ja turundusjuhina restoraniäris, kui ka front-end programmeerijana tuntud IT-ettevõttes Pipedrive. Omades pidevat enesearengut esmase prioriteedina, on Liis ehitanud www.eestipaigad.ee veebi keskkonna, mis tutvustab erinevaid looduskauneid majutuskohti üle Eesti ja kelle koostööpartnerite seast leiab nii tuntud majutuskohti, kui ka mitmed Eesti linnad, Visit Estonia ja Euroopa Komisjoni. Sotsiaalmeedias on Eesti Paigad projekti jälgimas üle 18 000 inimese.


Liisi missiooniks on tutvustada Eesti võimalusi kohalikele ja teha meie turismiteenused konkurentsivõimelisemaks ka rahvusvaheliselt. Eesti Paigad projekti raames on Liis isiklikult külastanud ja turundanud hulgaliselt nii majutuskohti kui ka turismiteenuseid, suhelnud erinevate teenusepakkujatega, kuulnud palju kogemuslugusid ja täheldanud ka arengukohti, mis kõik on andnud väga hea sissevaate hetkeolukorda ja tulevikuvõimalustesse. Antud koolitus on koostanud neid kogemusi, lugusid ja arenguvõimalusi silmas pidades.


Õppetöö toimub internetipõhises õpikeskkonnas Talentlms, kus saad iseseisvalt ja endale sobivas tempost tutvuda vajaliku õppematerjaliga ja suhelda koolitajaga.


Hind: 483 eur+ KM

Koolitusi ei leitud

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte