Kadaka Konverentsid

Kadaka Konverentsid
Kadaka 4, Tallinn
+372 56 917 397
info@kadakakonverentsid.ee

https://www.kadakakonverentsid.ee/
Facebook

Koolitussari “Tervise teerajad”

Tervist ei saa osta, küll aga hoida! 

Kadaka Konverentsid alustas koolitussarjaga “Tervise teerajad” sügisel 2020. 

  

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest ja leida erinevate alade spetsialistide juhendamisel oma tõde tervislikust eluviisist. Seminarid, loengud ja töötoad toimuvad eesti keeles, kestavad 1,5-3 tundi ja on jälgitavad ka veebis.

  

Tule kuula oma ala parimaid ning saa häid soovitusi ja praktilisi nõuandeid!

  

Sari toimub koostöös Eesti Massööride Liiduga.

Järgmised koolitused sarjas “Tervise teerajad” leiad siit

 

Ruumide rent

Kadaka Konverentsid on uus konverentsikeskus modernses ärihoones Kristiine ja Mustamäe piiril. Kadaka Konverentsikeskuse avarad ja valgusküllased ruumid on sobivad erinevatele üritustele: konverentsid, koolitused, seminarid, töötoad jpm. Kompleksis on 4 saali: KUU (50 m2), MARSS (100 m2), VEENUS (100 m2), PÄIKE (100 m2). Kõik saalid on eraldatud helikindlate lükandseintega ning vajadusel kiiresti ühendatavad.


Kõikides ruumides on loomulik päevavalgus, sisseehitatud veevarustus ning kaasaegne kliimaseade. Standardvarustusse kuulub esitlustehnika (55’’ või 86’’ digiekraan), pabertahvel ning kogu kompleksi kattev wifi leviala. Muud tehnilised lahendused ettetellimisel.


Väikseim renditavatest saalidest on kompleksist eraldiseisev NEPTUUN (17 m2), mis mahutab kuni 10 inimest ja sobib väiksemate koolituste või nõupidamiste jaoks.

Erivarustusena tervise, ilu ja teiste eriiseloomuga ürituste tarbeks on meil massaaži-ja teraapialauad ning Airex matid.


Kadaka Konverentsikeskuse saalide ja nende võimalustega tutvu lähemalt siin

 

Koolitusi ei leitud

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte