Personali Arenduskeskus

Personali Arenduskeskus
Rävala pst 8, 10143, Tallinn
655 6778, 5279999
personaliarendaja@gmail.com

http://www.personal.ee/
Facebook

Personali Arenduskeskus Teie ja teie personali arendaja!


Personal Partner OÜ on Personali Arenduskeskuse kaubamärgi all korraldanud koolitusi juba alates 1999. aastast. Oma koolitusprogrammide koostamisel lähtume alati värsketest uuendustest meie seadusandluses ning klientide ettepanekutest ning soovidest.


Meie lektoriteks on oma ala tõelised asjatundjad, kes on meeleldi nõus vastama teie kõikvõimalikele küsimustele. Koolituste korraldamisel oleme võtnud eesmärgiks tekitada vahetu kontakt nii osalejate kui lektorite vahel- seetõttu on meie koolitustel ka kohti piiratud koguses, et säilitada meeldiv ja sõbralik õhkkond, kus vahetada kogemusi ning saada uusi teadmisi.


Meie koolitused toimuvad üldjuhul Rävala post. 8 Tallinnas. Samas korraldame sisekoolitusi just teie asutuse eripärasid arvesse võttes ning seda teie valitud ajal ja kohas.KOOLITUSED MIDA PAKUME: 


SISEKOOLITUSED

Sisekoolituse koostamisel lähtume eelkõige teie vajadustest ning soovidest, mille täpsustamiseks kohtub meie esindaja teie töötajaga. Seejärel saame kokku panna koolitusprogrammi, mis arvestab just teie ettevõtte eripäraga. Samas on teil alati võimalik tellida oma ettevõttele sisekoolitus juba olemasolevate programmide hulgast.


Samuti on valikuvabadus koolituse toimumise aja ja koha valimisel. See võib toimuda teie ruumides või meie auditooriumis või hoopis mujal teile sobival pinnal.


TEE ISE KOOLITUS! 

Oleme võtnud endale eesmärgiks anda endast kõik, et olla võimalikult paindlikud ning tulla vastu oma klientidele, et koolitusprogrammid oleksid just kliendi võimalusi ning soove arvestavad.


Ainulaadse teenusena pakume teile võimalust osaleda koolituse loomise protsessis.


Osaleda saab kahel viisil: 

  1. Vali koolituse aeg
  2. Loo ise koolitus
Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte
07.12.2021 Maksusoodustused ja maksude optimeerimise võimalused 99.00 € Veebipõhine Personali Arendus...
09.12.2021 Tööõigus 2022, praktika ja uued kohtulahendid 89.00 € Tallinn Personali Arendus...
14.12.2021 Muudatused maksuseadustes ja probleemid 99.00 € Veebipõhine Personali Arendus...