Tallinna Rahvaülikool

Tallinna Rahvaülikool
Estonia pst 5a, 10143, Tallinn
630 6508
info@kultuur.ee

https://kultuur.ee/
Facebook

AVASTA UUSI VÕIMALUSI!


Tallinna Rahvaülikool pakub igas eas täiskasvanutele laias valikus enesearendamise ja vaba aja sisustamise võimalusi. Oleme vabahariduslik koolituskeskus, kus korraldatakse teoreetilisi ja praktilisi kursuseid, õpisündmusi ja huviringe. Rahvaülikooli on oodatud igaüks, olenemata east või varasemast õppimiskogemusest.


Meie kursuste valik on lai ning need on väga erineva pikkusega. On nii ühekordseid koolitusi, lühikursusi kui ka terve aasta vältavaid kursuseid. Tegutseme kolmes majas – Südalinna maja Estonia pst 5a, Vanalinna maja Vene tn 6 ja Pelgulinna maja Telliskivi 56.


Meie koolituste valikus on mitmeid klassikuid, mis on toimunud juba aastaid ning mille vastu on osalejatel endiselt suur huvi. Meie juurde tulevad juba mitmendat-mitmendat aastat tagasi juhendajad kursustega, mida nad järjepidevalt täiendavad ja arendavad. Klassikute nimekirjas on näiteks teadveloleku kursus (juhendaja Loore Aaslav-Kaasik), Zair Zeljanovi "Õlimaal", Marek Vellendi juhendatud tai chi chuan ning muidugi alati populaarsed kokanduse kursused, nagu näiteks makroonide valmistamise kursus (juhendaja Eerika Ossaar), Valmistame pelmeene! (juhendaja Ljudmila Ruukel) ja Imelised Lia lemmiktordid (juhendaja Lia Virkus).


Samuti töötame pidevalt selle nimel, et kaasata oma kursuste nimekirja uusi teemasid ja teha koostööd uute ning põnevate juhendajatega. 2022 aastal on sellisteks kursusteks näiteks "Esimesed Eesti naiskunstnikud" (koolitaja Anne Untera), "Ekskursioon: Kadrioru puitarhitektuur" (koolitaja Riin Alatalu), "Eesti mütoloogia" (koolitaja Loone Ots), "Mis on video CV ja kuidas seda kokku panna?" (koolitaja Kristiina Vaikmets), "Joonistamiskursus Pelgulinnas" (koolitaja Terje Mudist), "Kaasaegne tants – põrandatehnika" (koolitaja Triin Marts) ja "Riidest mähkmed – need on imelihtsad!" (koolitaja Stiina Prees).

        


Valdkonnad, milles me kursuseid pakume:


Kõik kursused kronoloogilises ja temaatilises järjekorras leiat SIIT.


Rõõmustame, kui teid oma kursustel näeme!

Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis!


Koolitusi ei leitud

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte