Tartu Ülikooli Pärnu kolledž

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž
Ringi 35, Pärnu, 80012
445 0546
taiendusope@pc.ut.ee

https://www.pc.ut.ee/et/taiendusope
Facebook

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub laia valikut erialaseid ja vabahariduslikke koolitusi, mille hulgast leiab sobiva nii koolinoor kui täiskasvanud ja ka juba väärikas vanuses õppija.

 

Koolinoortele pakub mitmesuguseid loenguid, laagreid ja palju muud põnevat Noorte Teaduskeskus, aktiivsetele ja teadmishimulistele väärikatele (vanuses 50+) juba 2010. aastal alustanud väärikate ülikool oma loengute ja õpitubadega.

Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Ettevõtetele ja asutustele pakume erinevaid tellimuskoolitusi, mille tugevuseks on praktika ja tipptasemel teooria seotus.  

Kursuste valikut laiendab võimalus osaleda täiendusõppijana ka tasemeõppe õppeainetel. Läbitud kursusi saab arvestada tasemeõppe õppekavade täitmisel õpiväljundite poolest sobiva ainekursuse olemasolul vastavas kõrgkoolis.

Kursuse lõpetajatele väljastatakse Tartu Ülikooli täiendusõppe tunnistus koos hinnetelehega ning kursuste mahtu arvestatakse ainepunktides (EAP), mida õppija saab vajadusel tasemeõppesse üle kanda.

 

Tellimuskoolitused

 

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub erinevate valdkondade täienduskoolitusi. Siinset valikut täiendame jooksvalt uute ja huvitavate pakkumistega. Nimekiri sisaldab tellimuskoolitusi - küsi infot ja anna teada enda ootustest, et saaksime teha Sinu ettevõttele pakkumise. Kui Sa ei leia nimekirjast vajalikku koolitust, siis saada meile e-kiri ja me võtame ühendust. 

Meeldivat koostööd!

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte
04.10.2021 - 12.11.2021 Turismiteenuste disain 0.00 € Pärnu Tartu Ülikooli Pä...
13.10.2021 Külalislahkusest Piibli aegadest tänapäevani 20.00 € Veebipõhine Tartu Ülikooli Pä...
10.11.2021 Kas kvaliteet on möödapääsmatus või mood? 20.00 € Veebipõhine Tartu Ülikooli Pä...
15.12.2021 Lapsed – valikute ja ostuotsuste suunajad 20.00 € Pärnu Tartu Ülikooli Pä...