Praktikult praktikule! Ennast vigastav käitumine. Põhjused ja abi.

09.05

Tallinn

Koolituse eesmärk on aidata paremini mõista mis on enesevigastamine, miks see esineb, kuidas saaks enesevigastamise asemel teistsuguseid võtteid kasutusele võtta.

Enesevigastamine on iseendale tahtlikult valu tegemine, mille eesmärgiks on sageli leevendada sisemisi pingeid. See on üks toimetulekustrateegia oma talumatute tunnete reguleerimiseks. Enesevigastamine võib lõppeda tagajärgedega, millega inimene arvestanud ei ole (sealhulgas surmaga). Kohase toetuse ja juhendamisega on võimalik lõpetada ennast vigastav käitumine ja õppida konstruktiivseid viise stressiga toimetulekuks.

Sihtgrupp

Täiendusõppeks tugiisikutele, sotsiaaltöötajatele, lastekaitsespetsialistidele, noorsootöötajatele, lasteaiaõpetajatele ja õpetaja-abidele, lapsehoidjatele, laste- ja asenduskodude personalile, lapsevanematele. Kõigile, kes puutuvad kokku tahtliku ennastvigastava käitumisega.

Kursuse sisu

  • Mis on ennast vigastav käitumine? 
  • Ennast vigastava käitumise võimalikud eesmärgid.
  • Soovitused enesevigastamisest rääkimiseks.
  • Käitumise muutust toetavad sekkumised: muutuseks motiveerimine, probleemilahendustehnikad, turvaplaani koostamine.

Muu info

Koolituse hind sisaldab materjale ja kohvipause. Koolituse läbinutele väljastatakse digitunnistus.

  • Kellaaeg: 10.00-15.15
  • Asukoht: Pärnu mnt 67A, Tallinn
  • Kestvus: 6 tundi
  • Hind: 159.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

 

Enne koolitusele registreerimist, tutvu kindlasti koolituse õppekava (leiad koolituse sisututvustuse juurest) ja õppekorraldusega

Õppekava uurides pööra tähelepanu sellele, kas koolitusega alustamiseks nõutud tingimused on täidetud ning kas õppekava vastab Sinu ootustele ja soovidele. Kui Sul tekkis õppekava kohta mõni küsimus või tunned, et koolitaja peaks arvestama mõne Sinu erisooviga, siis võta meiega kindlasti ühendust! Kontaktid leiad siit👇

 

Koolituskeskusel on õigus vajadusel teha tunniplaanis muudatusi

 


Küsimused ja lisainfo:

Anu Redi

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Katrin Esser

Koolituste assistent (Tallinn)

5377 0477
katrin.esser@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.


Koolitajad:

Angela Jakobson
Angela Jakobson on lõpetanud 2000. aastal Tartu Ülikooli psühholoogia eriala, 2004. aastal kaitses magistritöö (cum laude) teemal... Loe veel

Angela Jakobson


Angela Jakobson on lõpetanud 2000. aastal Tartu Ülikooli psühholoogia eriala, 2004. aastal kaitses magistritöö (cum laude) teemal “Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laste kognitiivsete võimete struktuur” ning jätkas õpinguid Tartu Ülikooli haridusteaduskonna doktoriõppes teemal “Hariduslike erivajadustega lastele kohase õpetuse planeerimine tavakoolis”. Angela omab kliiniline psühholoog, tase 7 ja kliiniline lapsepsühholoog, tase 7 kutseid. 2013. aastal omistati talle Euro Psy kvalifikatsioon tervise ja kliinilise psühholoogia valdkonnas. Hetkel töötab Angela kliinilise psühholoogina ning teeb õppejõu/koolitajana koostööd erinevate lasteaedade, koolide ja koostööpartneritega. Angela pikaajaline kogemus koolitajana on andnud talle täiskasvanute koolitamiseks vajaliku pädevuse.  Ta valiti 2013. aastal Tartumaa aasta koolitajaks. 

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Auli"Autism ja ülitundlikkus
keskkonna suhtes"
juuni 2022

Meie kodus on kasvamas autismispektri häirega ja ATH laps ning soovin öelda, et sellised koolitused on väga toetavad, julgustavad ja aitavad erinevates olukordades paremini mõista, suunata ja last aidata. Koolitus aitab tal paremini nii ennast kui trennis käivaid lapsi mõista. Alati ei peagi olema diagnoos, lastel võivad lihtsalt samuti nii head kui halvad päevad olla ja koolitusel mainitud juhendite abil saab nendega ilmselt aeg-ajalt paremini nö samale lainele.