„Veer Seminar- ja Majutus“


Koljunuki sadamas toimetav restoran Veer Kitchen & Bar on ehk paljudele juba tuttav, kuid mis on siiani saladuseks olnud on see, et etteõtte tegevusvaldkond ja võimalused on veidi rohkem, kui lihtsalt head toidud, armas personal ja parim päkeseloojang.

Veer Seminar pakub Teile 70 ruutmeetri suuruse seminariruumi kasutust privaatses looduslikus kohas otse merekaldal, koos imelise vaate ja eraldi mereterassiga.

Seminariruum sobib hästi erinevateks esitlusteks, kooitusteks, koosolekuteks ja ka muudeks privaatsemateks üritusteks, kus vajalik vastav esitustehnika. Selleks puhuks on ruum sisustatud vajaliku kaasaaegse tehnikaga (3D dataprojektor koos 3,9×2,9 meetri suuruse ekraaniga, helitehnika, WiFi jm) ja mahutab klassiruumi stiilis istuma kuni 40 inimest.

Seminariruumi lauad on liigutatavad ja võimaldavad ruumi paigutada nii teatri stiilis, klassiruumi stiilis kui ka O-Laua stiilis. O-Laua stiilis mahutab saal istuma kuni 20 külalist. Kõigidel laudadel on olemas ka vooluühendus, millega on võimalik ürituse vältel seadmeid laadida.

Saalist on võimalik ka kogu seminari mööbel eemaldada ja kasutada seminariruumi ka muudeks üritusteks nagu pidulik õhtusöök, sünnipäev, pulmad või hoopis firma pidu. Sellises formaadis üritusele rendime soovikorral eraldi sobiva inventari.

Seminariruumi kõrval asub kohe ka meie saunakompleks, mis võimaldab Teil oma üritusi veelgi lõbusamaks muuta. Saunaga üritused on üldiselt väga populaarsed ettevõtete ürituste puhul.

Saunakompleksi kuulub aurusaun, leilisaun ja puhkenurk teleriga. Nii leilisaun kui ka aurusaun mahutavad korraga istuma maksimaalselt 8 inimest, kuid niisama saunamõnusid saab kasutada ka veidi suurema seltskonnaga.

Soovi korral on pikema ürituse puhul võimalik pakkuda ka majutust kuni 8-le inimesele.

Kogu kompleksi erinevate ürituste toitlustuse eest kannab hoolt meie oma armas sadama restoran Veer – Köök & Baar.


Veer Kitchen & Bar / Veer Seminar- ja Majutus

Päringud ootame aadressil mariliis@veer.ee

www.veer.ee

Nuki tee 10, Ülgase küla, Jõelähtme vald