New Horizons Estonia

New Horizons Estonia
Tallinn
+372 555 11 819
info@newhorizons.ee

https://www.newhorizons.com/estonia/et-ee
Facebook

LinkedIn: www.linkedin.com/company/new-horizons-estonia


New Horizons on maailma suurim IT- ja ärikoolituskeskuste pakkuja. Kuna oleme Eesti ettevõte ja New Horizons esindus, mõistame kohalike ettevõtete ja üksikisikute vajadusi. Olenemata sellest, kas otsustate tunde võtta koolitusklassis või veebis, võite meile alati helistada või meid külastada.Kasutades ära parimaid vahendeid oma koolitusvõrgustiku kaudu, saame pakkuda kõrgetasemelisi koolitusi mida viivad läbi auhinnatud juhendajad


New Horizons Estonia pakub laia valikut ametlikke tootjakoolitusi selliste tipptehnoloogia ettevõtete poolt, nagu Adobe, Cisco, Citrix, Microsoft, VMware, CompTIA, CertNEXUS jne.

Lisaks on meil lai valik ärikoolitusi, alusatades projektijuhtimisest, kuni tippjuhtide koolitusteni.

 

Õige koolitusviisi ja sertifikaadi valimine on sageli keeruline, kuid meie kliendid väärtustavad seda, kui lihtsaks oleme teinud kogu protsessi. New Horizons saab aidata teie ettevõttel ühildada vajalikud õppimislahendused iga osakonna vajadustega, sh tarkvara uuendustega või kogu ettevõttega. Samuti on meil oskused aidata juhtidel näha koolitusvõimalusi, mis oleksid teistel juhtudel tähelepanuta jäänud. 

 

New Horizons Estonia populaarsed koolitused

Pakume asjatundlikke koolitusi alates lihtsamatest töövahenditest, nagu Excel, kuni keerukamate süsteemideni, nagu Cisco, Citrix, CompTIA, Microsoft ja VMware. 

Meie integreeritud õppemetoodika aitab teil saavutada investeeringutasuvust!

Koolitusi ei leitud

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte