SA Eesti Vabaõhumuuseum

SA Eesti Vabaõhumuuseum
Vabaõhumuuseumi tee 12, 13521, Tallinn
65 49 100
info@evm.ee

http://evm.ee/
Facebook

Eesti Vabaõhumuuseum on imeline paik - lisaks sajandite tagusele maa-arhitektuuri nautimisele saab siin korraldada mitmesuguseid üritusi.

Kuie koolis, Kolu kõrtsi erinevates ruumides ja Setu talu laudas on võimalik pidada seminare ja koosolekuid, ärilõunaid ja vastuvõtte. Pakume põnevaid programme rahvuslikus stiilis suve- ja talvepäevade, kliendiürituste, sünnipäevade, pulmapidude korraldamiseks nii Kolu kõrtsis, Kuie koolis kui ka muuseumi territooriumil.


SETU TALU

Setu talu laut on uhke maakividest hoone, mis kohandatud kaasaegsete tingimustega hubaseks peopidamise ruumiks. Sobib seminaride, konverentside, juubelite, pulmade ja jõulupidude korraldamiseks kuni 60-inimesele. Lahedasti sööma ja pidutsema mahub 40 inimest. Setu vanatare on ehtsa 19. sajandi lõpu interjööriga avar ruum, kus võimsa ahju kõrval pika talulaua taga pidu pidada. Sobib sünnipäeva, stiilipeo, õpitoa, eksklusiivse õhtusöögi või muu ürituse läbiviimiseks 15-20 inimesele. Setu uustare on 1950. aastate interjööriga nostalgiahõnguline ruum, kus praksuva pliiditule ja kuuma samovari seltsis saab pidada sünnipäeva, stiilipidu, läbi viia õpituba või muid toredaid üritusi. Ruum mahutab kuni 15 inimest. 

 

KUIE KOOL

Kuie koolimaja on 1870. aastatel Järva-Jaani kihelkonda ehitatud vana külakool. Aastal 2000 alustas koolimaja uut elu Eesti Vabaõhumuuseumis. Erinevaid programme pakutakse siin kõikidele õpihimulistele muuseumikülastajatele, nii lastele kui täiskasvanutele, nii eesti kui vene keeles. Kuie koolimaja teisel korrusel asub valgusküllane ja kaasaegse tehnikaga varustatud seminariruum, mis mahutab 25 inimest. 

 

KOLU KÕRTS

19. sajandi keskpaigas Tallinn-Tartu maantee äärde ehitatud Kolu kõrts seisab praegu ristteel, kuhu jooksevad kokku teed vabaõhumuuseumi „küladest“. Kõrtsis pakutakse aastaringselt koduseid ja maitsvaid eesti toite, kalendritähtpäevadel on menüüs traditsioonilised pühaderoad. See on hubane koht ärilõunate ja vastuvõttude korraldamiseks. Siin saab pidada pulmasid, sünnipäevi ja muid pidusid. Avar tallialune sobib hästi ka konverentsi-, teatri- või kontserdisaaliks ning muidugimõista hoogsateks simmaniteks. Kõrtsituba mahutab kuni 30 külalist, sakstekamber sobib koosviibimiseks kuni 20 inimesele. Kauniks peoruumiks kujundatud kõrtsitalli mahub lahedasti 100–150 külalist. Kõrtsi ruume saab kasutada ka väljaspool muuseumi lahtiolekuaega.


Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte
Tellitav koolitus NUTIÕPE MUUSEUMIS - AITA PRUUTI JA PULMAKOTI TÄITMINE 4.50 € Tallinn SA Eesti Vabaõhum...
Tellitav koolitus Muuseumitund IGAL PEREL OMA MÄRK 4.50 € Tallinn SA Eesti Vabaõhum...
Tellitav koolitus Muuseumitund RINGKÄIK MUUSEUMIS! 4.50 € Tallinn SA Eesti Vabaõhum...
Tellitav koolitus Muuseumitund KOOLITUND AASTAL 1910 4.50 € Tallinn SA Eesti Vabaõhum...
Tellitav koolitus Muuseumitund SEIKLUSMÄNG MUUSEUMIS 4.50 € Tallinn SA Eesti Vabaõhum...
Tellitav koolitus Muuseumitund TALURAHVA TÖÖRIISTAD 4.50 € Tallinn SA Eesti Vabaõhum...
Tellitav koolitus Muuseumitund RAHVALIKUD MÄNGUD 4.50 € Tallinn SA Eesti Vabaõhum...
Tellitav koolitus NUTIÕPE MUUSEUMIS - VIRTUAALNE RINGKÄIK 4.50 € Tallinn SA Eesti Vabaõhum...