Eesti Arhitektuurikeskus

Eesti Arhitektuurikeskus

Kursi 3 Tallinn
Eesti Arhitektuurikeskus
info@traforuumid.ee
+372 5685 2387
https://eestiarhitektuur.ee/
Instagram

Teenused: dataprojektor, ekraan, helitehnika rent, kohvipausi teenus, kohvimasin, kõlarid, kööginurk, magnettahvel, tv ja video, wifi, meeleoluvalgustus


Eesti Arhitektuurikeskuse suurepärase asukohaga ruumid (Kursi 3 Tallinn) sobivad nii seminaride, koolituste, tähtpäevade või muude ürituste korraldamiseks. 

Tallinna vanalinna serval 2014. aastal korrastatud Traforuumide näol on tegemist täiesti omanäolise ning põneva atmosfääriga, vanasse elektrijaama rajatud kaasaegse sündmuste- ja konverentsikeskkonnaga, mis toob esile vana tööstusarhitektuuri detaile. 

Ruumid on varustatud kaasaegse tehnikaga, rahuldades ka nõudlikuma kliendi vajadused erinevate sündmuste edukaks korraldamiseks. Ruumides on integreeritud projektorid ja ekraanid (Suures Traforuumis “kinokvaliteedis” laserprojektor ning laiekraan), integreeritud helisüsteem, paindlik ja vastavalt vajadustele kohandatav valguslahendus, pabertahvlid jm. tarvilik pidustuste, koosolekute ja koolituste läbiviimiseks. Soovi korral aitame ka korraldada teie sündmuse kohvipausid või toitlustuse.


Eesti Arhitektuurikeskus korraldab ka giidituure põnevatesse kohtadesse, kuhu niisama ei pääse – tutvust tehakse nii Eesti moodsa kui ka ajaloolise arhitektuuriga. Ekskursioone viivad läbi pikaajalise töökogemusega giidid, arhitektid ning kunstiteadlased, keda ühendab huvi arhitektuuri ja selle ajaloo vastu. Eesti Arhitektuurikeskus korraldab huvilistele erinevates paikades üle Eesti tellimustuure lausa kuues keeles. Telli endale ruumi rendile lisaks tuur Tallinna Linnahalli, Patarei Merekindlusesse, Balti Manufaktuuri või mõnesse muusse huvitavasse hoonesse. Arhitektuurikeskuses on võimalik rentida kahte ruumi. 

Suur Traforuum (110m²) – suuremasse Traforuumi mahub teatristiilis mugavalt istuma 70-75 inimest, kohvikustiilis laudadepaigutusega (lauad tuleb täiendavalt rentida) 35-45 inimest, U kujulise laudadepaigutusega (lauad tuleb täiendavalt rentida) kuni 30 inimest, pika koosolekulaua taha (lauad tuleb täiendavalt rentida) kuni 22 inimest. Sündmuste jaoks on võimalik tellida ka muid alternatiivseid laudade paigutamise võimalusi. Ruumis on soovi korral võimalik kasutada ka baari-/kööginurka. 

Väike Traforuum (50 m²) – väiksemasse traforuumi mahub teatristiilis mugavalt istuma 40 inimest, koosolekulaua taha kuni 22 inimest. Väikest seminariruumi, mis on ühenduses galerii-ruumiga, saab suuremate sündmuste puhul kasutada ka toidu serveerimiseks, garderoobiks ning teenindavaks abipinnaks. 

Ruumide kasutamise hind sõltub kasutusajast (tööpäev, õhtune aeg, nädalavahetus) ning mahust. Igale huvilisele tehakse ruumide kasutamiseks alati personaalne pakkumine.  Ülal olev hinnakiri kehtib ruumide kasutamisele standardruumilahendusega. Antud hinnakiri ei kehti riiklikel pühadel ja aastavahetusel, kus ruumide kasutamiseks tehakse eraldi pakkumine. 

Alaline mööbel ruumis: Suure Traforuumi puhul toolide paigutus teatristiilis või tühja ruumina, kus ruumi mööbel on paigutatud ruumi seinte äärde, Väikese Traforuumi puhul toolide paigutus ümber koosolekulaua. 

Meie ruumide 3D vaateid erinevate ruumikujundustega saab näha siin https://eestiarhitektuur.ee/tegevus/ruumid-3d-ruumivaated/ 


Lisainfo 

Maire Kuusksalu 

info@traforuumid.ee 

+372 5685 2387 

www.traforuumid.ee 

www.eestiarhitektuur.ee 

Ruum m2
Suur Traforuum 110 75 22 20 30 100 45
Väike Traforuum 50 40 20 20 0 40 0