Kai kunstikeskus / Kai Art Center

Kai kunstikeskus / Kai Art Center

Peetri 12, Noblessner
Kai kunstikeskus / Kai Art Center
ruumid@kai.center
529 3139
https://www.kai.center/
Facebook
Instagram

Teenused: dataprojektor, ekraan, grafoprojektor, helitehnika rent, inva ligipääs, kohvipausi teenus, konverentsiseade, kõlarid, magnettahvel, meelelahutus, paber/pliiats, parkimine, toitlustus ja catering, tv ja video, vesi, videotehnika rent, wifi, projektor


-----------------


Noblessneri sadamalinnaku kail on alates 2019. aasta sügisest avatud Kai hoone, mille teisel korrusel asub Kai kunstikeskus. Avar, kõrgete lagedega valgusküllane galerii toob siinse publikuni kaasaegse kunsti tipptegijaid üle maailma. Privaatsem auditoorium-kinosaal pakub kogemusi väiksemale publikule ning ühiskontor koos koosolekuruumidega annab võimaluse äriliseks ja hariduslikuks tegevuseks. Kõiki ruume rendib Kai kunstikeskus välja nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.

Tallinna uus kultuurisüda tegutseb KAOS Arhitektide poolt auhinnavääriliselt renoveeritud hoones ning majutab lisaks Kai kunstikeskusele ka kvaliteetseid toitlustuskohti. Kunagisest salajasest allveelaevatehasest on saanud tulevikkuvaatav, Eestis ainulaadne ja kvaliteetseid elamusi pakkuv paik.


-----------------


Ruum m2
Galerii 420 200 0 0 0 370 160
Auditoorium-kinosaal 131 100 0 0 0 0 0