Laitse Graniitvilla

Laitse Graniitvilla

Harju maakond, Saue vald, Laitse küla, Lossipargi tee 8
Laitse Graniitvilla
info@graniitvilla.ee
+372 641 1002
http://www.graniitvilla.ee/
Facebook

Teenused: ekraan, grafoprojektor, helitehnika rent, inva ligipääs, kohvipausi teenus, majutus, meelelahutus, pabertahvel, parkimine, toitlustus ja catering, tv ja video, videotehnika rent, wifi

Tallinnast 26 km kaugusel asuv romantiline Laitse Graniitvilla on eriline koht eriliste sündmuste tähistamiseks. Ajaloolise maakivist hoone alumisel korrusel on kaks suurt saali koosolemiste läbiviimiseks. Ülemisel korrusel on sviidid erinevate kunstnike teostega neile, kes öömajale jääda soovivad. Graniitvilla ümber laiub paljude suurte kujudega skulptuuriaed – majaperemehe, Tauno Kangro looming.


RUUMIDE RENT

Graniitvilla esimesel korrusel on 110 m²-ne läbi kolme korruse kõrguv kaminasaal, millel rõdusid veel 70 m² jagu. Sellesse loomingulise õhkkonnaga saali mahub seminari pidama või õhtusööki nautima kuni 30 inimest.

 

Kaminasaali kõrval on aga 550 m² suurune saal, kuhu mahub olenevalt ürituse iseloomust kuni 300 inimest.

 

Soojal ajal saab arvestada lisaks suure skulptuuriaiaga, kuhu vihmase päeva puhuks võib paigaldada välitelke. Siis mahub meie juurde korraga päris palju külalisi.

 

Graniitvilla ruumid ja suur õueala on olnud paljude erinevate ürituste toimumise paigaks – firma kliendi- ja jõulupidudeks, suvepäevadeks, seminarideks, kontserditeks, pulmadeks ja sünnipäevadeks. Ja meil on selle üle väga hea meel.


Ruumide rendihinnad
MAJUTUSGraniitvillas on 9 omanäolist sviiti. Kõik sviidid on ehitatud läbi kahe korruse. Ülemisel korrusel on magamistuba, alumisel puhkeruum koos lahtikäivate tugitoolide või diivanitega ning wc ja vannituba.

 

Sviitide ehitamisel ja viimistlemisel on kasutatud võimalikult palju looduslikke ja eestimaiseid materjale nagu savi, puitu, graniiti ja klaasi. Ruumide interjööri kujundades tegime valiku pronksjalgadel malmvannide, graniidist kraanikausside ja antiiksete lühtrite kasuks. Aastate pikku kogutud ning nüüdseks restaureeritud esivanemate puitmööbel muudab iga ruumi veel eriliselt kordumatuks ning väärtuslikuks. Kõik see kokku ongi päriselt meie nägu.

 

Suurema seltskonna puhul on lisaks võimalus peokülalisi majutada kõrvalasuvas Laitse lossis ning mõne kilomeetri kaugusel asuvas Lepiku turismitalus ja Laitse rallipargis.MAITSEELAMUSED


Hoolivuse ja naudinguga tehtud söök on sööjale maitsest tunda. Seepärast tegutsebki Graniitvillas peakokk, kes teeb oma tööd armastusega. Ja muidugi, kõik algab hoolikalt valitud toorainest.


Meie peakoka firmaroog valmib niisuguse retsepti järgi: võta peotäis põlvkonnalt põlvkonnale edasi antud kogemusi. Lisa üks osa rõõmu ja üks osa teadmisi ning hulganisti julgust katsetada. Siis pane ohtrasti loomingulisust ning pisut nalja, sest ilma selleta ei saa tulemus olla täiuslik. Lõpuks napsa üks näpuotsatäis silmailu pakkuvat serveerimist ja teine näpuotsatäis sõbralikku teenindust, sega kõik ettevaatlikult kokku ning tulemus vääribki kunstiteose nime.


Soovid armastusega tehtud firmarooga proovida? Jah, meilt on võimalus tellida üritusteks toitlustamist.


Igapäevaselt ei ole Graniitvillas avatud restorani.KUNSTIÕPEJuba mitu aastat oleme Graniitvillas läbi viinud unikaalseid modelleerimise või joonistamise meistriklasse ja seda neile, kes pärast lapsepõlveaega pole kordagi plastiliini kuju vormimiseks või pliiatsit-paberit joonistamise tarbeks kätte võtnud.


Meistriklasse juhatab majaperemees ise, kes õpetab külalistele skulptuuride valmistamist või inimkeha kujutamist paberil. Enamasti on kaasatud ka aktimodell, et inimest jäädvustada just nii, nagu teevad seda igapäevaselt kunstnikud ise. Niisugune kursus kestab ca 1,5-2 tundi ja selle saab kujundada ükskõik millise koosolemise värvikaks osaks – olgu see siis seminar, ettevõtte kliendipäev, pulmapidu, lapse sünnipäev või lihtsalt poissmeeste õhtu. Valminud skulptuur või joonistus jääb talle aga mälestuseks aastateks.


VAATA MEIE SÜNDMUSTE KALENDRIT SIIT

Ruum m2
Esimene korrus 110 30 30 0 0 30 30
Suur saal 550 0 0 0 0 0 300
Väliala 0 0 0 0 0 0 0