AruCAD Süsteemid OÜ

AruCAD Süsteemid OÜ
Lõõtsa 4 (II korrus), Tallinn, 11415
+372 6306 523, 6306 551
arucad@arucad.ee

https://www.arucad.ee/
Facebook

AruCAD Süsteemid OÜ on IKT konsultatsioonifirma, mis asutatud aastal 2009. Meil on kogemused ja kompetents CAD/BIM projekteerimise ja 3D visualiseerimise tarkvarade müügis ja konsultatsioonides. Pakume oma klientidele tarkvara alaseid konsultatsioone, koolitusi, tarkvara tuge ja tarkvara arendust. Lisaks tarkvara lahendustele nõustame kliente ka riistvaralistes küsimustes. Aitame leida ja välja töötada sobivaid IT terviklahendusi projekteerijatele, ehitusfirmadele, tootmis- ja tööstus-ettevõtetele.

 

AruCAD Süsteemid on Autodeski ametlik edasimüüja Eestis, omades Autodesk Gold Partner müügiõiguseid inseneri, arhitektuuri ja visualiseerimistarkvaradele. Kuulume Infoera Gruppi aastast 2010, meie kontorid asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Kaunases. Kõik Infoera grupi firmad omavad Autodesk Gold Partner ja Authorized Training Center staatust.


Meie missiooniks on tarnida taristute planeerimise ja projekteerimisega tegelevatele organisatsioonidele produktiivseid tooteid ning lahendusi, mis aitavad täiustada tööprotsesse. Koostöös oma partneritega töötame välja lokaliseeritud lahendusi infra ettevõtete süsteemidele, inseneridele ja geodeetidele. Kliendi vajadused ja rahulolu on meile kreedoks.

 

AruCAD Süsteemid OÜ, InfoEra Latvia ja InfoEra UAB moodustavad üheskoos InfoEra Group´i, miska omame partnereid nii Lätis kui Leedus, mis annab meile lisaväärtust nii kompetentsi kui tarkvara osas. InfoEra tegeleb tarkvara arendusega, omab Autodesk Authorized Developer staatust.

 

AruCAD Süsteemid on Eesti Digitaalehituse klastri ja Eesti Masinatööstuse Liidu liige.

 

 

KOOLITUSKESKUSAruCAD Süsteemid on Autodeski ATC-koolituskeskus (Authorized Training Center).


Sertifitseeritud koolituskeskusena korraldame valdkonnapõhiseid koolitusi ja konsultatsioone CAD ja BIM tarkvaradele. Koolitusi pakume nii algajatele, kes soovivad oma teadmisi insenertarkvaradest suurendada, kui edasijõudnutele, kel on juba algteadmised omandatud ja soovivad süvendatud õpet. Koolituse läbimine aitab muuta teie töövõtteid paremini koordineeritumaks, läbimõtestatumaks, et soovitud tulemus saavutada väiksema ajakuluga. Koolitused toimuvad eesti, vene ja ka inglise keeles. Koolitusi viiakse läbi ka veebi vahendusel reaalajas Zoom keskkonnas.


Täiskasvanute täienduskoolituse läbiviimiseks on esitatud majandustegevusteade.

AruCAD Süsteemid OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri poolt läbi viidud lävendipõhise kvaliteedi hindamise.Täienduskoolitustegevuse aluseks vastavalt seadusest tulenevatele nõuetele on koostatud:

 

AruCAD Süsteemid OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.    

 

AruCAD Süsteemid korraldab avatud koolitusi koostöös Tallinna Arvutikooli ja TalTech avatud ülikooliga. Korraldame standardkoolitusi, eritellimusel kursuseid riigiasutustele ja ettevõttesiseseid koolitusi meeskonnale. Koolituste vallas teeme koostööd mitmete haridusasutustega, kes soovivad oma õppetöös rakendada innovatiivseid CAD ja BIM tarkvarasid.

 

Autodeski tarkvara koolituse läbinu saab koolituselt kaasa Autodeski ametliku sertifikaadi kursuse läbimise kohta ja koolituskonspekti. 


  


KOOLITUSED VALDKONNITI 


EHITUS JA ARHITEKTUUR


TÖÖSTUS JA TOOTMINE


INFRASTRUKTUUR JA TEHNOVÕRGUD


ÜLDPROJEKTEERIMINE JA VISUALISEERIMINE


BIM

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte
21.05.2024 - 23.05.2024 Revit Family koolitus veebis 350.00 € Veebipõhine AruCAD Süsteemid OÜ
21.05.2024 - 23.05.2024 Revit Family koolitus VEEBIKOOLITUS 350.00 € Veebipõhine AruCAD Süsteemid OÜ
22.05.2024 AutoCAD jätkukoolitus 180.00 € Tallinn AruCAD Süsteemid OÜ
30.05.2024 - 31.05.2024 AutoCAD baaskoolitus Tartus 270.00 € Tartu AruCAD Süsteemid OÜ
04.06.2024 AutoCAD algkoolitus 140.00 € Tallinn AruCAD Süsteemid OÜ
11.06.2024 - 12.06.2024 AutoCAD baaskoolitus 270.00 € Tallinn AruCAD Süsteemid OÜ