Osteopaatia Akadeemia

Osteopaatia Akadeemia
Liivalaia 43, Tallinn, Estonia, 10145
5557 7338
info@osteopaat.ee

https://osteopaat.ee/
Facebook

Miks valida Osteopaatia?


MEISTRITE MAAILM ON TAGASI, ÕPI ENDALE OSKUSED, MIS ON ALATI SINUGA. KUI SUL ON OSKUSED JA TEADMISED, SUUDAD SA LUUA TERVIST JA OLLA ÕNNELIK.


Osteopaatiaks nimetatakse teadlikut tervendamise meetodit, millele andis nime 1874. aastal sõjaväearst ja silla-insener Andrew Taylor Still.


Nimetus osteopaatia tuletati kreeka keelest. Osteon – luu, pathos – haigus, kannatus.


Dr. Still nägi oma praktikas ja põlisrahvalt omandatud teadmiste kaudu, et inimkeha on üks tervik ja toimimishäire ühes piirkonnas mõjutavad ka teisi piirkondi. Ta oli veendunud, et enamikku haigusi võib leevendada või lasta terveneda ilma medikamentideta. Võtmeks on anatoomiliste kõrvalekallete leidmine ning vaba närvienergia liikumine organismis. Korrigeeritakse keha vedelike voolu takistavaid ressursse. 


Dr Still pidas paljude haigus seisundite tekkepõhjuseks tugi ja liikumisaparaadi häireseisundeid. Ta avaldas osteopaatia lähtekohad teoses “Osteopaatia filosoofia”. Tema sõnul osteopaatiline kahjustus selgroolülide vahel põhjustab veresoonte ja närvide pitsumist. Nõnda nimetatud pitsitusseisundi eemaldamisel osteopaatiliste võtetega antakse organismile võimalus end ise tervendada. 


Ameerikast levis õpetus Euroopasse – esmalt Inglismaale, sealt Prantsusmaale, seejärel Venemaale ja teistesse Euroopa riikidesse. Enamus Eestis praktiseerivaid esimese põlvkonna osteopaate on hariduse saanud Venemaalt.

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte
Tellitav koolitus Funktsionaalse keha anatoomia süvaõpe (4 kuud ehk 192h) 2,000.00 € Tallinn Osteopaatia Akade...
Tellitav koolitus Suhted ristluudega ehk alaseljavalud, kus peaosa mängib ristluu 65.00 € Tallinn Osteopaatia Akade...
Tellitav koolitus Neuromuskulaarsed tehnikad 270.00 € Tallinn Osteopaatia Akade...
Tellitav koolitus Hormoonide tango 0.00 € Tallinn Osteopaatia Akade...