Powerful Marketers

Powerful Marketers


hello@powerful-marketers.com

https://powerful-marketers.com/
Facebook

LinkedIN

Instagram


Powerful Marketers on rahvusvaheline turunduse kogukond, mille eesmärk on aidata äriomanikel ja turundajatel muuta oma turundust tulemuslikumaks. Selleks korraldab ettevõte igakuiselt turundushommikuid (eesti keeles) ja mastermind kohtumisi (inglise keeles). Lisaks toimuvad mahukamad koolitused 3-päevaste väljakutsete ja turundusnädalate näol. Kõik turundushuvilised on oodatud kuulama ka meie podcasti Powerful Marketing Tips (inglise keeles). Turunduse strateegia töötuba tellimuskoolitusena!
  • Kestus: 5h
  • Asukoht: Veebipõhine või kohapeal (vastavalt kokkuleppele)
  • Maksumus: 2000€ + km

Täpsem kirjeldus:

5-tunnine praktiline turunduse töötuba on suurepäraseks lahenduseks ettevõtetele, kes soovivad paika panna või värskendada oma turundusstrateegiat. Workshopi eesmärk on luua selgus turunduse alustes, sh turunduskanalites ja -tegevustes ning nende sobivuses sihtrühmale. Samuti keskendume klienditeekonna analüüsimisele ja väärtuspakkumise sõnastamisele (see on ühtlasi aluseks kogu turunduskommunikatsioonile). Samuti töötame välja eesmärgid järgnevaks 12 kuuks ning loome tegevusplaani koos oluliste mõõdikutega. 


PS! On oluline, et koolitusel osaleksid kõik ettevõtte võtmeisikud, kes vastutavad ettevõtte turunduse, müügi ja kliendisuhete eest, et oleks võimalik ühiselt määratleda ettevõtte tulevikusuund, eesmärgid ja tegevused vastavalt saadavalolevatele ressurssidele.


Töötuba viivad läbi Powerful Marketers brändi loojad Mari-Liis Vaher ja Laura Kukemelk, kellel on kokku üle 30 aasta turunduskogemust ja üle 10 aasta ettevõtluskogemust. Töötuba on võimalik läbi viia virtuaalselt või kohapeal. 


Lisainfo: www.powerful-marketers.com

Tellimine: hello@powerful-marketers.com

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte
04.10.2023 Läbipõlemine ja selle vältimine 10.00 € Tallinn Powerful Marketers