Viking Security koolitused

Viking Security koolitused
Pärnu mnt.186, Tallinn

juhan.aia@vikingsecurity.ee

https://vikingsecurity.ee/
Facebook

Instagram


Viking Security AS tegutseb eesmärgiga pakkuda kõrge kvaliteedi ja hea hinnatasemega turvateenuseid. Ettevõttes töötab professionaalne meeskond, mis koosneb rohkem kui 500 inimesest. Oleme loonud oma töötajatele hästi toimiva motivatsioonisüsteemi, maksame turvasektori keskmisest kõrgemaid palkasid ning hoiame ja toetame oma inimesi, mis tagab selle, et meil töötavad turvasektori parimad. Lisaks pöörame suurt tähelepanu töötajate arengule ja koolitamisele.


Viking Security vastab ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standarditele omades kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaate. Teeme koostööd ja omame pikaajalisi häid suhteid erinevate politseiasutustega panustades iga töötajaga turvalisemasse Eestisse.


Viking Security AS on asutatud 1993. aastal. Ettevõte kuulub 100% Tallinna Kaubamaja Grupp AS-le, olles seeläbi noteeritud Tallinna börsil. Läbi suuromaniku NG Investeeringud kuulub ettevõte ühte suuremasse Eesti kapitalil põhinevasse kontserni. Kõik meie töötajad ja koostööpartnerid on kohustatud tegutsema vastavalt Kaubamaja Grupp AS Hea Äritava juhendile.Viking Security korraldab turva- ja ohutuskoolitusi.

Koolitusi ei leitud

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte