Koolituskeskuse tähtsaimaks missiooniks on pakkuda kvaliteetset ja resultatiivset koolitust, mis on eelduseks edukaks töölerakendumiseks nii ärisektoris kui riiklikus sektoris (koolid, lasteaiad, linnavalitsused jt)
Põhitegevus on seminaride ja koolituste organiseerimine.
Koolituskeskuse põhieesmärgid on:
Läbi viia koolitusi erinevates valdkondades. Siduda teooria praktikaga
Koolituskeskuse õppejõududeks on kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on piisavad teadmised ja kogemused selleks, et läbi viia koolitusi kõrgel tasemel. Paljud õppejõud on teoreetikud-praktikud. Nad töötavad erialal, mida nad õpetavad ja oskavad hästi siduda teooria praktikaga. Koolituskeskusel on eelnev kogemus noorte ettevalmistamisel tööturule suundumiseks.
ALR Arengukeskus MTÜ on osalenud rahvusvahelises projektis
Meede 1.3.1 „Kvalifitseeritud tööjõu pakkumise suurendamine“
2013-2015.a. „Noorte töölerakendamine tööturuvalmiduse kasvu abil“
Projektis osales 161 noort vanuses 16-24 aastat. Noored said projektis psühholoogilist ja karjäärinõustamist. Projekti raames läbisid tööpraktika erinevate tööandjate juures. Projektis õpitu ja kogetu andis noortele julgust ning enesekindlsut.
Projektis osalemise tulemusena rakendus tööle 110 noort. Projekti lõppeesmärgist täidetud (%): 107,3% Projekti lõppeesmärgi täitmine oli positiivne.
Alates 2018 a. on ALR Arengukeskus MTÜ Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Paljud meie kliendid leiavad peale koolitust endale töö mis on seotud õpitud erialaga. Näiteks: audiitori abina, raamatupidajana, raamatupidaja abina, ettevõtjana, disainerina, juhiabina. Me hoolime oma klientidest ja peame sidet nendega. Mõned meie kliendid läbivad mitu koolitust. Me arendame pidevalt oma tegevust ja püüame pakkuda parimaid õppimisvõimalusi. Sealjuures arvestame ka tööturu nõudmistega.
ALR Arengukeskus MTÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner: https://www.tootukassa.ee/content/teenused/mis-koolituskaart
2020a. “Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid“;
„8.6 Koolimeeskondade ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks“;
TAT kood: 2014-2020.1.02.001002.02.15-0002
Innove projektis Sakala Eragümnaasiumiga partneri rollis läbi viidud koolitused:
Koolitus “Aktsepteerimine ja kultuuri loomine”
Koolitus “Eetika ja Kultuur läbi väärtuste”
ALR Arengukeskuse tegevused projektis olid: Õppekava/programmi koostamine, organisatsiooni analüüs, süvenemine kooliellu, koolituse organiseerimine ja läbiviimine. Õppeväljundite realiseerimine läks positiivselt vastavalt projektis ettenähtud tegevuste kavale.
Kuupäev | Pealkiri | Hind | Koht | Ettevõte |